Ankara Vitra

Ankara Vitra

Ankara Vitra, yaşam alanları için gerekli olan tüm yapı malzemeleri ile kaliteli hizmetin aracılığıdır. Banyo, mutfak, hol, kış bahçesi ve daha birçok alanda yapı malzemelerine gerek duyulur. Şıklığın ve kalitenin buluştuğu malzemeler ile uzun süre kullanım ve sağlıklı alanlar hedeflenmiştir. Farklı model ve tasarımlarla her zevke uygun ürünler göz kamaştırmaktadır. Seramik yapı malzemeleri, ankastre setleri, parke çeşitleri gibi her alanda gerekli olan malzemeler farklı çeşitler ile sunulmuştur. Yalnızca klozet, pisuar ve lavabolar değil bataryalar da Ankara Vitra da yerini almıştır. Çelik kaplama, krom ve renklendirilmiş olan bataryalar banyo, mutfak ve bahçe gibi her alana uygun modeller ile firma tarafından sunulmuştur. Evlerde, iş yerlerinde ve tüm ortak kullanım alanlarında sürekli olarak kullanım vardır ve yapı malzemelerinin uzun süre kullanılması istenir. Uzun süre kullanım, dayanıklılık, her alana uygunluk için Ankara Vitra kaliteli ürün skalası ile çalışmaktadır.

Ankara Vitra Hizmetleri

Bir yapının oluşması için birçok ürün ve yapı malzemesi gerekmektedir. Ürün ve malzemeler kaliteli ve dayanıklı olduğunda da yapılar sağlam ve uzun süre kullanılabilir alanlar haline gelir. Tavandan yere kadar her noktada kullanılacak olan ürünler Ankara vitra ile kolay ulaşılabilir olmuştur. Yaşam alanlarının inşasında gerek duyulan yapı malzemeleri ve ürünler ise genişletilmiş ürün skalası ile başlıca şöyledir;
  • Seramik model ve çeşitleri
  • Vitra klozet, pisuar, lavabo ve hela taşları
  • Fotoselli bataryalar
  • Küvet, duş başlığı, lavabo ve mutfak bataryaları
  • Duşa kabin
  • Ankastre
  • Parke
  • Kiremit
  • Yapı harç ve kimyasalları
  • Boyalar
Ankara Vitra, teknoloji uyumlu çalışmaları ve sağlam malzemeleri ile alanların yenilenmesini sağlar. Toplu yaşam alanlarında sıkça rastlanılan fotoselli bataryalar gibi özel ürünlerin yanı sıra uzatılabilir uçlu, krom ve çelik kaplamalı metalik, siyah ya da antrasit renkli bataryalar da Vitra ile geliştirilmiştir. Zemin ürünlerinden, banyolara her nokta için en doğru ürünler Ankara Vitra da yerini almıştır.

Yaşam Alanları ve Yapı Malzemeleri

Yaşam alanları özeldir ve kullanılacak olan malzemelerde özenle seçilmelidir. Yapı malzemelerinin iyi ve sağlam olması ayrıca doğru kullanılması yapının ömrünü uzatır. Zeminler için çeşitlendirilebilir parkeler dışında yapım esnasında kullanılacak tüm harç, boya, silikon ve derz malzemeleri de Ankara Vitra  aracılığı ile kolayca ulaşılabilir. Yaşam alanlarında sıcaklığı korumak için gerekli olan yalıtım malzemeleri için her şey ayrıca kiremit ve yapı kimyasalları da Ankara Vitra  da yerini almıştır. Ankara Vitra banyodan mutfağa değil tüm yapı inşaatlarına malzeme sunmaktadır. Özel tasarımlar, birbirine uyumlu modeller ile birleştirilmiştir. Farklı renk ve modeller her zevke hitap etmektedir. Ayrıca ankastre setler de çeşitli model ve özelliklerle ürün skalası içine girmiştir. Çeşitli ürünleri bulunduran Ankara duvar seramiği, Ankara yer seramiği , Ankara Kütahya seramik , Ankara granit ürünlerini incelemek için hemen tıklayınız.

Ankara Vitra Tasarım

Yapı malzemeleri her zevke uygun ve her alana hitap edebilir olmalıdır. Gelişen dünya ve değişen teknoloji ile sürekli değişime ayak uyduran tasarımlar ile Ankara Vitra her alana uyumludur. Avangard, lüks, Premium ve klasik tasarımları ile renk ve desenlerde değişik modeller değişken alanlara uyum sağlamaktadır. Yalnızca yaşam alanları içerisinde değil dışında da ve yapımında da kullanılacak tüm malzemeler tek bir noktada yerini almıştır. Özellikle farklı çeşit kiremitler ile yapıların korunmasını sağlar. Ankara Vitra, seramik, mermer, batarya, kaplama ürünler, duşakabin, kiremit gibi çok fazla ürüne ev sahipliği yapmaktadır. Sağlıklı malzemeler ile yaşam alanlarının güzelleşmesini sağlayan Vitra uzun süre yıpranma ve aşınma olmadan kullanılabilir ürünleri sunmaktadır. Ankastre ürünler de Ankara Vitra ile ulaşılabilir ürünlerdir. Çeşitli renk, desen ve ölçülerde tüm yapı malzemeleri tek bir noktada kalite ve güven prensibi ile hizmete sunulmaktadır.

Etiketler:, , , , , , , , , , ,

× WhatsApp